Prožijte drsný kyberpunkový svět blízké budoucnosti! Čekají vás desítky ručně kreslených lokací, napínavé souboje, propracovaný vývoj postavy a mnoho dalšího!Dvě tváře Harbor Prime

Vítejte v metropoli Harbor Prime! V odlehlejších částech města bují kriminalita, chudoba a špína. Každý den je zápasem o přežití. Bohatším čtvrtím vévodí mrakodrapy a exkluzivní podniky. Pod jejich uhlazeným zevnějškem však také probíhá válka. Mocné korporace jdou po krku jedna druhé. Běda tomu, kdo se zaplete do jejich intrik.
Temná zákoutí Harbour Prime jsou plná možností. V otevřeném herním světě můžete ovlivňovat osudy obyvatel, bojovat s gangy, odhalovat korporátní tajemství, pronikat do kyberprostoru, rozvíjet schopnosti Dex a mnohem víc.


Osudy ve vašich rukou

Dex je hrdinkou proti své vůli. Pronásledována korporátními jednotkami bez zjevného důvodu je nucena pátrat po tajemství vlastní existence. Na útěku jí pomáhá trojice hackerů - záhadný Raycast, ochranitelský Decker a lehkovážný Tony. Jen vy rozhodnete, jak její příběh skončí.
akční souboje

Akční souboje

Variabilní systém akčních soubojů připomíná automatové mlátičky z 90. let. Jak si poradíte s nepřáteli, je na vás. Vedle boje na blízko ovládá Dex širokou škálu střelných zbraní i augmentovanou realitu. Využijte sílu mechanických implantátů, které z Dex udělají neporazitelnou bojovou mašinu.

Kyberprostor

Svět budoucnosti je plný důmyslných bezpečnostních systémů a nepřátel s robotickými implantáty. Cesta k jejich zneškodnění vede skrze kyberprostor obývaný zákeřnými viry, bezpečnostními věžemi, firewally, branami, černými dírami i jinými kyber-nástrahami.
kyberprostor
rozsirena verze dex

Rozšířená verze hry

Jde nám především o to, aby Vás naše hra bavila. Proto jsme na Dex pracovali i po vydání a celou dobu reagovali na Vaše připomínky a návrhy. V důsledku toho jsme 5. října 2015 vydali rozšířenou verzi hry, která kompletně přepracovává uživatelské rozhraní, augmentovanou realitu, přináší manuální ukládání a mnoho dalšího! Rozšířená verze je dostupná všem, kdo vlastní hru Dex.

Staňte se součástí kyberpunkového světa!

Hru můžete zakoupit na stránkách následujících online obchodů:

Xbox One PlayStation 4 PS Vita Steam Humble store Indiegala

Fórum | Press kit | Oficiální technickou podporu naleznete na stránkách Vašeho dodavatele.DLC zdarma - český dabing

Ve spolupráci s Fénix ProDabing jsme pro vás připravili plnou českou lokalizaci, kterou si můžete ke hře stáhnout zcela zdarma.
DLC není součástí celé hry a je potřeba jej aktivovat přímo v obchodě, kde máte zakoupenou Dex.
V případě DRM-free nebo GOG verze stahujte dabing zde:

DRM-free / GOG dabingDLC zdarma - extra obleky

Na Steamu si můžete aktivovat DLC zdarma, které rozšiřuje herní možnosti přidáním tří speciálních obleků - Samio Cyberwear, který umožňuje regenerovat soustředění, Euroforce BattleRig, jehož rukávy dokáží odrážet kulky, nebo Armagear InvisiSuit umožňující neviditelnost. Na to, jak obleky získat, si však musíte přijít sami v novém vedlejším úkolu.
DLC není součástí celé hry a je potřeba jej aktivovat na Steamu kliknutím na "Hrát hru".

Galerie