Virtuální vyšetřování paranormálních jevů. Právě ve vývoji.Profesionálním lovcem duchů

Skomírající univerzitní oddělení ti nabídne příležitost připojit se k jejich výzkumu jako aktivní vyšetřovatel paranormálních jevů. Za pomoci nejrůznějších nástrojů a zařízení (jako např. EMF detektor nebo celospektrální fotoaparát) budeš pátrat po důkazech existence nadpřirozena, které mohou vědci v laboratoři podrobit zkoumání a odkrývat tak jednu z největších záhad světa.


Reálné případy, reálná místa

K obstarání materiálů, na které tví kolegové v teple a klidu univerzitní laboratoře čekají, budeš muset cestovat po celém světě a navštívit ta nejděsivější místa naší planety. Les sebevrahů v Japonsku, děsivé doupě nejagresivnějšího poltergeista Evropy v Angli a další místa, která ve hře navštívíš, skutečně existují.
real haunted locationsPsychologický horor

Přestože Ghost Theory je hororová hra, nemusíš se bát, že bude vystavěná na klišé “lekačkách”. Strach, který ve hře zažiješ, je navrhován s ohledem na autentičnost lovu duchů, které dnešní skupiny nadšenců provádí. Duchové na tebe nebudou vyskakovat ze tmy za zvuku hlasitých houslových smyčců. Tvá prostá přítomnost s nimi povětšinou ani nehne.


Odhal střípky z minulosti

Každá lokace má svůj vlastní příběh, který můžeš poodkrýt díky své schopnosti Jasnozřivosti. Ta ti umožňuje slyšet, vidět či prožít události, které se staly před mnoha lety a zajistily místu jeho děsivou pověst.
clairvoyance

Předobjednej si Ghost Theory za nejlepší cenu


Využij jedinečné příležitosti k předobjednávce Ghost Theory za nejlepší dostupnou cenu.
Získej exkluzivní odměny a podpoř vývoj hry.

Získané peníze využijeme k rozšíření stávajícího konceptu a obohacení hry.
Seznam všech rozšiřitelných featur nalezneš na naší předprodejové stránce.


Podpoř nás

Galerie